PROSPECTING AS A SERVICE

JESTEŚMY WSPARCIEM
DLA TWOJEJ SPRZEDAŻY

Nazywamy się agencją wsparcia sprzedaży, bo tym się właśnie zajmujemy. Poprzez cold mailing i generowanie leadów, pomagamy osiągać ambitne cele sprzedażowe, zdobywać nowe rynki, odzyskiwać czas handlowców i nie tylko 🙂

Jak wspieramy działy sprzedaży?

Zwiększamy sprzedaż

Nasza firma jest agencją wsparcia sprzedaży. Oznacza to, że nie tylko dostarczamy świeży potencjał biznesowy w postaci leadów, które wygenerujemy dla Ciebie cold mailingiem, ale także edukujemy handlowców, jak je skutecznie wykorzystać, co przekłada się bezpośrednio na zwrot z inwestycji. Dodatkowo zawsze oferujemy Ci gwarancję wyników, więc niczym nie ryzykujesz.

Uwalniamy czas handlowców

W GetSales odciążamy handlowców na pierwszych etapach sprzedażowych. Po przygotowaniu kampanii cold mailingowej my zajmujemy się prospectingiem, a handlowcy poświęcają swój czas na najważniejsze etapy – rozmowy i sprzedaż. Dodatkowo robimy to szybciej, niż handlowcy, ponieważ wykorzystujemy narzędzia, które są rentowne dopiero przy naprawdę dużej skali.

Pomagamy wejść na nowe rynki

Zrealizowaliśmy z naszymi partnerami już wiele kampanii cold mailingowych na zagranicznych rynkach. Dzięki zebranemu doświadczeniu wiemy, co się sprawdza, a co nie w poszczególnych krajach, a przez to potrafimy doradzić Ci jak obsługiwać takie leady, a także co może być skuteczne w Twojej ofercie jeszcze przed uruchomieniem cold mailingu.

Z kim współpracujemy?

Firmy B2B

Tak najlepiej opisać nasze doświadczenie. Swoimi działaniami wspieramy firmy, funkcjonujące w realiach B2B, aby stabilnie osiągały swoje cele sprzedażowe.

IT / SaaS / SH

Branża technologiczna to jeden z naszych głównych sektorów. Wiemy, jak duża konkurencja panuje na tym rynku i jak istotne jest wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów, a także eksploracja nowych rynków.

Produkcja i przemysł

Wiemy, że branża przemysłowa i produkcyjna rządzą się swoimi prawami. Dzięki zrealizowaniu dziesiątek projektów w tej branży rozwój sprzedaży przychodzi nam tu naturalnie. 

Human Resources

Działając z firmami z sektora HR widzimy, że pojawiają się tu typowe dla firm usługowych problemy sprzedażowe. Docieranie do potencjalnych klientów i generowanie leadów w tej branży to nasza codzienność.

Logistyka

Współpracując z firmami z branży logistycznej, nabraliśmy doświadczenia w dokładnym zrozumieniu potrzeb tej grupy docelowej, dzięki czemu jeszcze celniej opracowujemy strategie i realizujemy projekty sprzedażowe. 

Energetyka

Dzięki wielu zrealizowanym projektom w branży energetycznej potrafimy dokładnie przygotować plan działania, a następnie wdrożyć go w życie tak, aby handlowcy osiągali jak najlepsze wyniki.

Co sądzą o nas inni?

Ponad 75% klientów zostaje z nami już na stałe

Łukasz Byczkowski
Łukasz ByczkowskiHead of Sales and Marketing
DUON Dystrybucja
Read More
Współpracę z GetSales oceniam bardzo dobrze. Dzięki przeprowadzonej przez nich kampanii osiągnęliśmy 30,3% odpowiedzi na nasze wiadomości, co zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania. Obecnie rozszerzamy naszą współpracę o kolejne obszary oraz kontynuujemy w podstawowym. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą.
Igor Pakieła
Igor PakiełaDyrektor Sprzedaży
Andea Solutions
Read More
Zdecydowałem się na współpracę z GetSales, ponieważ dobrze dobrali spółki z naszego targetu i mieli doświadczenie z klientami z branży przemysłowej. Powodem kontynuacji współpracy w kolejnych kampaniach była szybkość ich realizacji i zadowalające wyniki. Ważna była elastyczność i możliwość dopasowania umowy do naszych potrzeb. Pozytywną stroną współpracy są konsultacje w trakcie trwania projektów, podczas których omawiamy co się sprawdza, a co nie, co można ulepszyć. Podsumowując – polecam!
Daniel Grzelak
Daniel GrzelakManager ds. Kluczowych Klientów
Eneris Surowce
Read More
Współpracę z GetSales oceniam bardzo pozytywnie. Są w stanie dostarczyć wartościowe kontakty do wybranych osób decyzyjnych. Kluczowe jest to, że potrafią dotrzeć do właścicieli małych firm, jak i również dyrektorów obszarów biznesowych w największych fabrykach w Polsce. Rekomenduję współpracę z nimi firmom, które chcą w szybki i skuteczny sposób dostarczyć handlowcom potencjał do działania.
Maciej Prokop
Maciej ProkopMarketing Manager
Stanversity
Read More
Zdecydowałem się na współpracę z GetSales szukając partnera do pozyskania leadów w branży edukacyjnej. Od samego początku byłem bardzo zadowolony z szybkości i jakości kontaktu ze strony opiekuna. Wszystkie informacje trafiały do nas priorytetowo, dzięki czemu realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie. Co warte odnotowania, jeden z naszych projektów nie osiągnął zakładanego minimum konwersji na leady. Nasz opiekun wyszedł wtedy z inicjatywą wykonania dodatkowej kampanii, która miała uzupełnić braki w leadach. Z mojej strony polecam GetSales jako słownego, rzetelnego i zaangażowanego partnera w marketingu B2B.
Anna Ośmiałowska
Anna OśmiałowskaMarketing Director
MWT Solutions
Read More
Współpracę z GetSales polecam głównie ze względu na szybkość działania oraz jakość treści, którą przygotowują. Praca nad projektami przebiega bardzo sprawnie, a komunikacja zawsze przygotowana jest z uwzględnieniem naszych uwag i sugestii. Dzięki możliwości dokładnego filtrowania kontaktów, możemy dotrzeć do interesujących nas osób decyzyjnych z różnych branż oraz krajów. Współpracujemy wspólnie już ponad rok i każdy projekt osiągnął zakładane wyniki.
Maciej Markiewicz
Maciej MarkiewiczMarketing Manager
Luneos
Read More
Mogę potwierdzić, że GetSales to firma profesjonalna, rzeczowa i skrupulatna. Jednak wolę powiedzieć, że to Partner, dzięki któremu ja jako Manager czuję spokój i pewność, że terminy, jakość i cele zostaną zrealizowane. To Partner, któremu ze spokojem oddaje prowadzenie projektu, nie martwiąc się o wynik.
Michał Kozownicki
Michał KozownickiDyrektor Zarządzający
EMS Partner
Read More
W pracy z GetSales cenię sobie przede wszystkim elastyczność i inicjatywę. Wysoce rozwinięta zdolność zespołu do adaptacji dostarczonych treści i ich dostosowania pod względem efektywności komunikatu, zapewniają znakomitą skuteczność prowadzonych wspólnie kampanii mailingowych.
Kamila Kowalska
Kamila KowalskaDyrektor Handlowy
Smart Points
Read More
Szukałam Partnera, który dobrze zna się na wymaganiach jakie stawia branża B2B. Kampanię przeprowadzoną przez GetSales odbieram pozytywnie. Miała dobrze zbudowaną treść, dzięki czemu klienci odbierali ją bardzo naturalnie. Regularne spotkania z Project Managerem pozwoliły nam jeszcze lepiej dopasować kampanię do naszych potrzeb, dzięki czemu jej wyniki przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie polecam współpracę z GetSales!
Grzegorz Kasprzyk
Grzegorz KasprzykMarketing Manager
Tikrow
Read More
Z firmą GetSales współpracujemy już od ponad roku. Dostarczają nam wysokiej jakości leady z interesujących nas obszarów B2B. Ich szybkość działania, profesjonalizm oraz znajomość rynku zadecydowało o tym, że podjęliśmy stałą współpracę. Polecam ich usługi.
Marek Czyżewski
Marek CzyżewskiPrezes Zarządu
Pravna Group
Read More
Firma GetSales wzorowo wywiązuje się ze zleconych im zadań. Posiadają bardzo duże możliwości przygotowania baz danych interesujących nas osób i firm. Przygotowują prospekty na podstawie wcześniej ustalonych warunków w adekwatnej cenie.

…z podziałem na branże 🙂

Te firmy nam zaufały

0
BRANŻ
0
KLIENTÓW
0
PROJEKTÓW

GetSales

Nowoczesna agencja wsparcia sprzedaży

Jesteśmy agencją skierowaną na rozwój sprzedaży. Promujemy proaktywne podejście do sprzedaży. Nie wydawaj budżetu na reklamy, których nigdy nie zobaczą Twoi potencjalni klienci. Dotrzemy do nich bezpośrednio, ułatwimy rozpoczęcie rozmów. Podczas współpracy z nami:

Co nas wyróżnia?

Agencja wsparcia sprzedaży

Precyzja i rzetelność danych

Współpraca z wywiadowniami gospodarczymi pozwala nam dokładnie dopasować się do profilu Twojego klienta.

Agencja wsparcia sprzedaży

Przejrzysty model biznesowy

Wiesz dokładnie, co robimy oraz z kim się kontaktujemy. Jesteśmy w pełni transparentni.

Agencja wsparcia sprzedaży

Szybkość działania

Nasze projekty uruchamiamy już w dwa tygodnie po podpisaniu umowy.

Agencja wsparcia sprzedaży

Legalne metody

Jako jedna z niewielu agencji współpracujemy z radcą prawnym, specjalizującym się w RODO i nowych technologiach.

Agencja wsparcia sprzedaży

Świeży potencjał sprzedażowy

Pomijamy Twoich aktualnych klientów, tak aby handlowcy mogli rozmawiać tylko ze świeżymi kontaktami.

Agencja wsparcia sprzedaży

Wsparcie na nowych rynkach

Jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dostarczyć zainteresowanych z rynku zagranicznego.

Skontaktuj się z nami

Sprawdzimy dla Ciebie, ile leadów oraz w jakim czasie możemy Ci dostarczyć.

Wypełnij poniższy formularz,
a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 godziny.

Bezpośredni kontakt

GETSALES GROUP Sp. z o.o.
ul. Smolna 13A/178
61-008 Poznań

NIP: 7822897729
KRS: 0000901092
REGON: 388962787

Scroll to Top