Generowanie leadów B2B - skuteczne kampanie cold e-mail

Spersonalizowane kampanie e-mailowe (cold e-mailing) to nowoczesny sposób na zbudowanie relacji z potencjalnym klientem, który jest efektywny czasowo oraz kosztowo. Według badań, jest to sposób pozyskiwania klientów z najwyższym zwrotem z inwestycji (ROI). Kampanie wysyłane są automatycznie z Twojego adresu e-mail.
Kampanie cold e-mail pozwalają znacznie skrócić czas potrzebny na pozyskiwanie nowych kontaktów. Jesteśmy w stanie w ciągu dwóch tygodni skontaktować dla Ciebie nawet 500 osób decyzyjnych, które wybierzesz. Podczas współpracy otrzymujesz jasny obraz tego kto jest zainteresowany poznaniem szczegółów oferty, dzięki czemu od razu wiesz z kim warto podjąć dalsze rozmowy.
Docieramy bezpośrednio do osób decyzyjnych (właściciel, prezes, dyrektor marketingu, dyrektor zakupów itd.), więc nie zmarnujesz już czasu na przebijanie się przez sekretariaty.
Treść kampanii jest możliwie krótka, interesująca dla odbiorcy oraz zawiera mocny biznesowy przekaz. Celem nie jest sprzedaż - sprzedażowe e-maile z treścią długości kartki A4 nie sprzedają! Naszym celem jest zbudowanie początkowej relacji z potencjalnym klientem oraz ułatwienie handlowcom dalszych etapów procesu sprzedaży.

Dzięki nam:

  • Dotrzesz bezpośrednio do osób decyzyjnych
  • Odkryjesz nowe możliwości sprzedaży produktów i usług
  • Wyróżnisz się spośród konkurencji
  • Sprawdzisz potencjał rynków zagranicznych

Jak wygląda kampania:

  • Rozmawiamy o aktualnie prowadzonych działaniach handlowych, dzięki czemu będziemy w stanie określić potrzeby i dobrać model współpracy

  • Wspólnie sporządzamy profil Twojego idealnego klienta, który pozwoli zbudować precyzyjną bazę danych

  • Przygotowujemy bazę kontaktów, treści wiadomości oraz harmonogramy wysyłek z nastawieniem na maksymalizację ilości odpowiedzi

  • Twoi potencjalni klienci sami wpadają do Twojej skrzynki e-mailowej :)

Porozmawiajmy jak możemy rozwinąć Twoją sprzedaż

Kliknij tutaj aby przejść do kontaktu lub zadzwoń: 781 636 878