Poznaj nas bliżej 🙂

Samych siebie nazywamy agencją wsparcia sprzedaży, bo tak właśnie działamy. Choć główną usługą, którą oferujemy, jest generowanie leadów dla firm B2B, to naszym głównym zadaniem nie jest jedynie zwiększenie ilości spotkań u Twoich sprzedawców. 

Naszym najważniejszym celem jest zwiększanie sprzedaży i zwrotu z inwestycji w Twojej firmie, a także odciążenie Twoich sprzedawców na pierwszych etapach procesu. Poniżej przeczytasz o tym, jakie wartości kierują nami zarówno wewnątrz firmy, jak i podczas współpracy z naszymi Partnerami.

Nasza historia

Do czego się zaczęło?

Kiedy w 2019 roku powstało GetSales, było tylko małym pobocznym projektem. Trzy lata później liczymy sobie prawie dwudziestu pracowników, obsługujemy najbardziej rozpoznawalne firmy i cały czas idziemy po więcej! Chcemy być cały czas blisko działów sprzedaży i dostarczać tak wiele wartości, jak tylko potrafimy. Jeśli interesuje Cię, z kim współpracujemy, zobacz naszą stronę z klientami i ich opiniami.

Jakie wyznajemy wartości?

Przy współpracy z Partnerami kierujemy się transparentnością, uczciwością i bezpieczeństwem. Wymienione wartości są naszym drogowskazem, na który powołujemy się w każdej decyzji biznesowej. Chcemy budować naszą markę w oparciu o komfort zarówno dla naszych partnerów, jak i pracowników.

Czym charakteryzuje się nasza kultura?

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że współpracujesz z kimś, komu zależy na Twoich wynikach. Razem z nami ustalisz swoje cele, a następnie razem je zrealizujemy. Jeśli szukasz stabilnego partnera, który wesprze Twój proces sprzedaży to możesz się o to nie martwić. W naszym procesie dbamy, aby Twój opiekun się nie zmienił w trakcie kampanii, a także aby ilość pracy po Twojej stronie była dopasowana do Twoich potrzeb. 

Co mówią o nas inni?

Ponad 75% klientów zostaje z nami już na stałe

Łukasz Byczkowski
Łukasz ByczkowskiHead of Sales and Marketing
DUON Dystrybucja
Read More
Współpracę z GetSales oceniam bardzo dobrze. Dzięki przeprowadzonej przez nich kampanii osiągnęliśmy 30,3% odpowiedzi na nasze wiadomości, co zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania. Obecnie rozszerzamy naszą współpracę o kolejne obszary oraz kontynuujemy w podstawowym. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą.
Igor Pakieła
Igor PakiełaDyrektor Sprzedaży w Andea Solutions
Read More
Zdecydowałem się na współpracę z GetSales, ponieważ dobrze dobrali spółki z naszego targetu i mieli doświadczenie z klientami z branży przemysłowej. Powodem kontynuacji współpracy w kolejnych kampaniach była szybkość ich realizacji i zadowalające wyniki. Ważna była elastyczność i możliwość dopasowania umowy do naszych potrzeb. Pozytywną stroną współpracy są konsultacje w trakcie trwania projektów, podczas których omawiamy co się sprawdza, a co nie, co można ulepszyć. Podsumowując – polecam!
Daniel Grzelak
Daniel GrzelakManager ds. Kluczowych Klientów w Eneris Surowce
Read More
Współpracę z GetSales oceniam bardzo pozytywnie. Są w stanie dostarczyć wartościowe kontakty do wybranych osób decyzyjnych. Kluczowe jest to, że potrafią dotrzeć do właścicieli małych firm, jak i również dyrektorów obszarów biznesowych w największych fabrykach w Polsce. Rekomenduję współpracę z nimi firmom, które chcą w szybki i skuteczny sposób dostarczyć handlowcom potencjał do działania.
Maciej Prokop
Maciej ProkopMarketing Manager w Stanversity
Read More
Zdecydowałem się na współpracę z GetSales szukając partnera do pozyskania leadów w branży edukacyjnej. Od samego początku byłem bardzo zadowolony z szybkości i jakości kontaktu ze strony opiekuna. Wszystkie informacje trafiały do nas priorytetowo, dzięki czemu realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie. Co warte odnotowania, jeden z naszych projektów nie osiągnął zakładanego minimum konwersji na leady. Nasz opiekun wyszedł wtedy z inicjatywą wykonania dodatkowej kampanii, która miała uzupełnić braki w leadach. Z mojej strony polecam GetSales jako słownego, rzetelnego i zaangażowanego partnera w marketingu B2B.
Anna Ośmiałowska
Anna OśmiałowskaMarketing Director w MWT Solutions
Read More
Współpracę z GetSales polecam głównie ze względu na szybkość działania oraz jakość treści, którą przygotowują. Praca nad projektami przebiega bardzo sprawnie, a komunikacja zawsze przygotowana jest z uwzględnieniem naszych uwag i sugestii. Dzięki możliwości dokładnego filtrowania kontaktów, możemy dotrzeć do interesujących nas osób decyzyjnych z różnych branż oraz krajów. Współpracujemy wspólnie już ponad rok i każdy projekt osiągnął zakładane wyniki.
Maciej Markiewicz
Maciej MarkiewiczMarketing Manager w Luneos
Read More
Mogę potwierdzić, że GetSales to firma profesjonalna, rzeczowa i skrupulatna. Jednak wolę powiedzieć, że to Partner, dzięki któremu ja jako Manager czuję spokój i pewność, że terminy, jakość i cele zostaną zrealizowane. To Partner, któremu ze spokojem oddaje prowadzenie projektu, nie martwiąc się o wynik.
Michał Kozownicki
Michał KozownickiDyrektor Zarządzający w EMS Partner
Read More
W pracy z GetSales cenię sobie przede wszystkim elastyczność i inicjatywę. Wysoce rozwinięta zdolność zespołu do adaptacji dostarczonych treści i ich dostosowania pod względem efektywności komunikatu, zapewniają znakomitą skuteczność prowadzonych wspólnie kampanii mailingowych.
Kamila Kowalska
Kamila KowalskaDyrektor Handlowy w Smart Points
Read More
Szukałam Partnera, który dobrze zna się na wymaganiach jakie stawia branża B2B. Kampanię przeprowadzoną przez GetSales odbieram pozytywnie. Miała dobrze zbudowaną treść, dzięki czemu klienci odbierali ją bardzo naturalnie. Regularne spotkania z Project Managerem pozwoliły nam jeszcze lepiej dopasować kampanię do naszych potrzeb, dzięki czemu jej wyniki przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie polecam współpracę z GetSales!
Grzegorz Kasprzyk
Grzegorz KasprzykMarketing Manager w Tikrow
Read More
Z firmą GetSales współpracujemy już od ponad roku. Dostarczają nam wysokiej jakości leady z interesujących nas obszarów B2B. Ich szybkość działania, profesjonalizm oraz znajomość rynku zadecydowało o tym, że podjęliśmy stałą współpracę. Polecam ich usługi.
Marek Czyżewski
Marek CzyżewskiPrezes Zarządu Pravna Group
Read More
Firma GetSales wzorowo wywiązuje się ze zleconych im zadań. Posiadają bardzo duże możliwości przygotowania baz danych interesujących nas osób i firm. Przygotowują prospekty na podstawie wcześniej ustalonych warunków w adekwatnej cenie.

…z podziałem na branże 🙂

Dowiedz się, jak możemy wesprzeć
Twój dział sprzedaży

Scroll to Top