Outsourcing procesów - wsparcie w realizacji procesów marketingu, sprzedaży oraz IT, wynajem specjalistów (Body Leasing).

Złożoność procesów w działach sprzedaży, marketingu oraz IT powoduje, że coraz ciężej realizować je wszystkie własnymi siłami.
Dla naszych klientów świadczymy usługi outsourcingu procesów. Nasi specjaliści są w stanie realizować konkretne zadania. Oferujemy osoby z różnym doświadczeniem oraz różnymi specjalizacjami. Outsourcing częsci procesów jest bardzo efektywnym kosztowo oraz czasowo wyjściem, dzięki czemu możesz skupić się na podstawowej działalności swojej firmy
Jeśli posiadasz dużo zapytań od klientów i Twoi handlowcy tracą dużo czasu na ich obsługę - zleć to nam. Nasi specjaliści są w stanie skontaktować się telefonicznie lub mailowo w odpowiedzi na spływające zapytania, sprecyzować potrzeby klienta, zweryfikować budżet oraz przekazać kompletną informację do Twojego działu handlowego.
Rozwinięciem powyższego procesu może być także odpowiednie zakwalifikowanie zapytania i umówienie spotkania z handlowcem.
Zajmujemy się również najmem specjalistów z branży IT do realizacji poszczególnych zadań w projektach IT lub realizacji całych projektów.

Dzięki nam:

  • Zaczniesz efektywniej realizować procesy sprzedaży, marketingu oraz IT
  • Zyskasz więcej czasu na skupienie się na swojej podstawowej działalności
  • Otrzymasz specjalistów bez marnowania pieniędzy i czasu na rekrutację
  • Zyskasz pewnego partnera w outsourcingu procesów biznesowych

Porozmawiajmy jak możemy usprawnić procesy w Twojej firmie

Kliknij tutaj aby przejść do kontaktu lub zadzwoń: 781 636 878