Pierwszy w Polsce program partnerski
w branży pozyskiwania leadów B2B

Jako że widzimy coraz większe zainteresowanie pozyskiwaniem leadów B2B, postanowiliśmy uruchomić pierwszy w Polsce program partnerski tego typu. W obliczu kryzysu skuteczne dotarcie do nowych klientów staje się przewagą konkurencyjną, więc wykorzystajmy ją razem!

Współpracując z Tobą w transparentnym modelu, jesteśmy w stanie działać ramię w ramię z Twoimi klientami i dostarczać im wartościowe kontakty, a Ty na tym zarabiasz. Brzmi fair? 🙂

Dlaczego warto?

Pomożesz swoim obecnym i nowym klientom dotrzeć do leadów B2B

Rozszerzysz swoje obecne usługi o kampanie prospectingowe

Zarobisz prowizję za działania dla klienta z Twojego polecenia

Dla kogo?

digital-marketing

Agencje marketingowe

seo (2)

Agencje SEO

social-media

Agencje social media

consultant

Doradcy biznesowi

analysis

Firmy szkoleniowe

recruitment

Agencje rekrutacyjne

Jak działamy z klientami?

Etap 1 - Analizujemy sytuację klienta

 • Rozmawiamy o ofercie klienta
 • Sprawdzamy kto jest grupą docelową klienta

Kluczem jest dopasowanie

 • Podczas tego etapu poznajemy wszystkie aspekty biznesu klienta, aby przygotować dla niego plan na stałe i skuteczne pozyskiwanie klientów

Etap 2 - Przygotowujemy bazę kontaktów

 • Budujemy bazę kontaktów, które skontaktujemy
 • Weryfikujemy jakość bazy z klientem

To musi być świeży potencjał

 • Na tym etapie budujemy jakościową bazę kontaktów, którą zamierzamy wykorzystać w procesie, a następnie omawiamy ją z klientem

Etap 3 - Projektujemy komunikację kampanii

 • Opracowujemy najważniejsze wyróżniki oferty klienta
 • Budujemy komunikację, odnosząc się do problemów, które rozwiązujecie

Odbiorca musi to poczuć

 • W trakcie projektowania komunikacji rozkładamy ofertę klienta na czynniki pierwsze, aby komunikaty i kampania były maksymalnie skuteczne

Etap 4 - Uruchamiamy i optymalizujemy kampanię

 • Koordynacją kampanii klienta zajmuje się dedykowany opiekun
 • Omawiamy z klientem kampanię i jej efekty na bieżąco

Moment uruchomienia kampanii to dopiero początek

 • Podczas tego etapu zaczynamy prowadzić aktywne działania mające na celu generowanie leadów dla klientów, a także optymalizację kampanii

W jaki sposób się rozliczamy

Każdy Twój następny klient to przychód dla Ciebie. Nasze projekty realizujemy w formie kilkumiesięcznych abonamentów, podczas których prowizja cały czas jest Tobie wypłacana!

Tabela prowizji

Jak przystąpić do programu partnerskiego?

Wypełnij formularz obok, a skontaktujemy się z Tobą, aby dokładnie opowiedzieć Ci o warunkach współpracy.
Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, aby dokładnie opowiedzieć Ci o warunkach współpracy.
Jeśli uznasz, że temat jest dla Ciebie interesujący, podpiszemy umowę partnerską, a potem wystarczy, że polecisz nam pierwszych klientów.
O nic więcej nie musisz się martwić. My zajmiemy się całą obsługą sprzedaży naszej usługi, a potem poprowadzimy projekt od początku do końca.
Tobie pozostanie cieszyć się z prowizji, którą będziesz zarabiać co miesiąc 🙂

Zgłoś się do programu,
a omówimy warunki!

Zobacz z kim współpracujemy

Jako agencja wsparcia sprzedaży istniejemy od 2019 roku. Zrealizowaliśmy w tym czasie kilkaset projektów pozyskiwania leadów B2B, na najróżniejszych rynkach Świata i Europy.

Daniel Grzelak
Daniel GrzelakManager ds. Kluczowych Klientów w Eneris Surowce
Read More
Współpracę z GetSales oceniam bardzo pozytywnie. Są w stanie dostarczyć wartościowe kontakty do wybranych osób decyzyjnych. Kluczowe jest to, że potrafią dotrzeć do właścicieli małych firm, jak i również dyrektorów obszarów biznesowych w największych fabrykach w Polsce. Rekomenduję współpracę z nimi firmom, które chcą w szybki i skuteczny sposób dostarczyć handlowcom potencjał do działania.
Igor Pakieła
Igor PakiełaDyrektor Sprzedaży w Andea Solutions
Read More
Zdecydowałem się na współpracę z GetSales, ponieważ dobrze dobrali spółki z naszego targetu i mieli doświadczenie z klientami z branży przemysłowej. Powodem kontynuacji współpracy w kolejnych kampaniach była szybkość ich realizacji i zadowalające wyniki. Ważna była elastyczność i możliwość dopasowania umowy do naszych potrzeb. Pozytywną stroną współpracy są konsultacje w trakcie trwania projektów, podczas których omawiamy co się sprawdza, a co nie, co można ulepszyć. Podsumowując – polecam!
Maciej Prokop
Maciej ProkopMarketing Manager w Stanversity
Read More
Zdecydowałem się na współpracę z GetSales szukając partnera do pozyskania leadów w branży edukacyjnej. Od samego początku byłem bardzo zadowolony z szybkości i jakości kontaktu ze strony opiekuna. Wszystkie informacje trafiały do nas priorytetowo, dzięki czemu realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie. Co warte odnotowania, jeden z naszych projektów nie osiągnął zakładanego minimum konwersji na leady. Nasz opiekun wyszedł wtedy z inicjatywą wykonania dodatkowej kampanii, która miała uzupełnić braki w leadach. Z mojej strony polecam GetSales jako słownego, rzetelnego i zaangażowanego partnera w marketingu B2B.
Anna Ośmiałowska
Anna OśmiałowskaMarketing Director w MWT Solutions
Read More
Współpracę z GetSales polecam głównie ze względu na szybkość działania oraz jakość treści, którą przygotowują. Praca nad projektami przebiega bardzo sprawnie, a komunikacja zawsze przygotowana jest z uwzględnieniem naszych uwag i sugestii. Dzięki możliwości dokładnego filtrowania kontaktów, możemy dotrzeć do interesujących nas osób decyzyjnych z różnych branż oraz krajów. Współpracujemy wspólnie już ponad rok i każdy projekt osiągnął zakładane wyniki.
Maciej Markiewicz
Maciej MarkiewiczMarketing Manager w Luneos
Read More
Mogę potwierdzić, że GetSales to firma profesjonalna, rzeczowa i skrupulatna. Jednak wolę powiedzieć, że to Partner, dzięki któremu ja jako Manager czuję spokój i pewność, że terminy, jakość i cele zostaną zrealizowane. To Partner, któremu ze spokojem oddaje prowadzenie projektu, nie martwiąc się o wynik.
Michał Kozownicki
Michał KozownickiDyrektor Zarządzający w EMS Partner
Read More
W pracy z GetSales cenię sobie przede wszystkim elastyczność i inicjatywę. Wysoce rozwinięta zdolność zespołu do adaptacji dostarczonych treści i ich dostosowania pod względem efektywności komunikatu, zapewniają znakomitą skuteczność prowadzonych wspólnie kampanii mailingowych.
Kamila Kowalska
Kamila KowalskaDyrektor Handlowy w Smart Points
Read More
Szukałam Partnera, który dobrze zna się na wymaganiach jakie stawia branża B2B. Kampanię przeprowadzoną przez GetSales odbieram pozytywnie. Miała dobrze zbudowaną treść, dzięki czemu klienci odbierali ją bardzo naturalnie. Regularne spotkania z Project Managerem pozwoliły nam jeszcze lepiej dopasować kampanię do naszych potrzeb, dzięki czemu jej wyniki przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie polecam współpracę z GetSales!
Grzegorz Kasprzyk
Grzegorz KasprzykMarketing Manager w Tikrow
Read More
Z firmą GetSales współpracujemy już od ponad roku. Dostarczają nam wysokiej jakości leady z interesujących nas obszarów B2B. Ich szybkość działania, profesjonalizm oraz znajomość rynku zadecydowało o tym, że podjęliśmy stałą współpracę. Polecam ich usługi.
Marek Czyżewski
Marek CzyżewskiPrezes Zarządu Pravna Group
Read More
Firma GetSales wzorowo wywiązuje się ze zleconych im zadań. Posiadają bardzo duże możliwości przygotowania baz danych interesujących nas osób i firm. Przygotowują prospekty na podstawie wcześniej ustalonych warunków w adekwatnej cenie.

Dołącz do programu
i uruchom nowe źródło przychodu

Wypełnij formularz obok, a skontaktujemy się z Tobą, aby dokładnie opowiedzieć Ci o warunkach współpracy.
Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, aby dokładnie opowiedzieć Ci o warunkach współpracy.
Jeśli uznasz, że temat jest dla Ciebie interesujący, podpiszemy umowę partnerską, a potem wystarczy, że polecisz nam pierwszych klientów.
O nic więcej nie musisz się martwić. My zajmiemy się całą obsługą sprzedaży naszej usługi, a potem poprowadzimy projekt od początku do końca.
Tobie pozostanie cieszyć się z prowizji, którą będziesz zarabiać co miesiąc 🙂

Zgłoś się do programu,
a omówimy warunki!

Scroll to Top