Cold mailing

Cold mailing to tworzenie spersonalizowanych wiadomości i wysyłanie ich na skrzynkę mailową potencjalnych Klientów. Dzięki niemu możesz w krótkim czasie trafić do wielu potencjalnych klientów, nawiązać z nimi relację, a nawet – współpracę. Stosujemy tę metodę od lat i wiemy, że nie ma sobie równych.

Coldmailing

Cold mailing to tworzenie ściśle sprecyzowanych wiadomości i wysyłanie ich na skrzynkę mailową potencjalnych Klientów. Celem kampanii cold mailowej jest nawiązanie relacji biznesowej lub sprzedaż usług czy produktu.

Cold mailing - przykłady

Jest to zazwyczaj pierwsza próba kontaktu firmy z klientem, dlatego bardzo ważnym elementem cold maila jest treść. Wiadomość musi wyróżniać się bardzo precyzyjnym dopasowaniem do potrzeb odbiorcy. Jednym z najistotniejszych etapów w procesie realizacji kampanii jest dokładne poznanie swojej grupy docelowej. Bez tego nasze maile będą pomijane lub zaczną lądować w SPAMIE, nie przynosząc żadnych efektów.

Kiedy stosować cold mailing?

Zawsze. Dobrze zaplanowana kampania cold mailingowa jest skuteczna niezależnie od etapu rozwoju lub wielkości firmy.

Kampania cold mailingowa to jedna z metod marketingowych, która nie wymaga dużego wkładu finansowego, ale jeżeli jest dobrze zrobiona, niesie za sobą bardzo wysoką skuteczność. Warto więc rozpocząć od niej swoje działania marketingowe, gdyż może przynieść pozytywne rezultaty.

Jak pomożemy Ci stworzyć kampanię cold mailingową?

  • Stworzymy i opracujemy dla Ciebie grupę odbiorców docelowych. Przeanalizujemy ich potrzeby, oczekiwania oraz zainteresowania tak, aby wiadomość mogła być jak najbardziej spersonalizowana. Wiemy, że to kluczowy punkt kampanii, dlatego przykładamy do niego ogromną wagę.
  • Zredagujemy unikatowe treści mailowe. Nasi profesjonaliści na podstawie profili Klientów docelowych stworzą teksty, które będą skuteczne i dopasowane do indywidualnych Odbiorców.
  • Będziemy nadzorować konwersje uzyskane z cold mailingu i stworzymy bazę ze wszystkimi leadami z kampanii. Dzięki temu zyskasz kontakty do osób zainteresowanych Twoją ofertą i będziesz mógł zacząć z nimi realną współpracę.

Porozmawiajmy jak możemy rozwinąć Twoją sprzedaż

Sprawdź nasze ostatnie artykuły

Po lewej jasne tło z logiem GetSales. Pod nim tytuł artykułu „Agencja marketingowa czy agencja wsparcia sprzedaży” i link do bloga. Po prawej – praca na komputerach, na jednym z nich widać informacje o agencji wsparcia sprzedaży.

Agencja marketingowa czy agencja wsparcia sprzedaży

Skorzystanie z usług agencji marketingowej lub agencji wsparcia sprzedaży może pomóc Ci w zdobyciu nowych klientów bez dodawania pracy Twoim handlowcom i marketingowcom. Jest to szczególnie pomocne w przypadku firm, które nie posiadają własnego działu marketingu. Budowanie go od podstaw wiąże się z dużym nakładem czasu i pieniędzy. Tu rodzi się jednak pytanie – czy

Po lewej jasne tło z logiem GetSales. Pod nim tytuł artykułu „Co to jest cold mailing?” i link do bloga. Po prawej trzy kobiety pracują nad projektem.

Co to jest cold mailing?

Cold mailing jest narzędziem znanym niemal każdej osobie związanej z marketingiem internetowym. Choć wiele osób podważa jego działanie, porównując go do spamu, to wciąż jest to jedno z bardziej wydajnych narzędzi w marketingu internetowym, z dużą efektywnością w zakresie generowania leadów. Jak działa cold mailing? Jeśli nie wiesz czym jest cold mailing, to już śpieszymy

Po lewej jasne tło z logiem GetSales. Pod nim tytuł artykułu „Jak rozwijać umiejętności sprzedażowe handlowców?” i link do bloga. Po prawej handlowcy dyskutują na temat informacji wyświetlanej na laptopie. Z tyłu widać kobietę rozmawiającą przez telefon.

Jak rozwijać umiejętności sprzedażowe handlowców?

Zastanawiasz się jak zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług? Masz na to przynajmniej kilkanaście sposobów, od zatrudnienia nowego sprzedawcy, przez działania z zakresu content marketingu, aż po wprowadzenie lead generation jako stałego elementu firmowej strategii. Możesz też zainwestować swój czas i pieniądze w pracowników, którzy już są na pokładzie firmy i są w stanie zadbać

Scroll to Top